O książce

Podstawowe informacje:

TYTUŁ: "To, co zakazane..."
LICZBA ROZDZIAŁÓW: Planowanych około 30
GATUNEK: Romans, dramat, okruchy życia
CYTAT PRZEWODNI:  "Aby mogły świecić gwiazdy, musi nastać noc. Bez nocy nie będziesz mógł podziwiać ich piękna."
TEMATYKA: Uczucie miłości rodzące się pomiędzy uczennicą a jej nauczycielem.
PROBLEMATYKA: Miłość nie liczy lat; zakazane uczucie uznane powszechnie za tabu, którego nie wolno łamać. 

***

Nie żałuję.
Pragnęłam tej miłości. 
Być może popełniłam największy błąd w moim życiu, pozwalając na to, by to uczucie rozkwitło.
Mimo wszystko, cieszę się, że go poznałam. Przy nim czułam się bezpiecznie i swobodnie, ciepło jego ciała wypełniało moją duszę, przyprawiając mnie o przyjemne dreszcze.
Wreszcie byłam szczęśliwa.
Uzależniłam się, miłość ta działała na mnie niczym afrodyzjak. Oczywiście miałam świadomość tego, że nie powinno nas łączyć nic innego poza relacją uczennica - nauczyciel.
Dlaczego więc postąpiłam wbrew własnej naturze?
"Miłość nie wybiera", mówią. Widocznie tak stało się również w naszym przypadku.
Nie wiedziałam jednak, jak okrutny i bezwzględny może okazać się los. Nie chciałam, aby w jednym momencie moje marzenia - świat, w którym poznałam znaczenie słów "radość" i "namiętność" - zniknęły za pstryknięciem palców, by po chwili ustąpić miejsca koszmarowi, w którym moimi nieodłącznymi towarzyszami były łzy i ból.
Mimo to nie mogłam zrezygnować z tej miłości. Tylko ona podtrzymywała mnie przy dalszym życiu i motywowała do stawienia czoła kolejnemu dniu.
Mimo iż tych dni było dla mnie zbyt mało,by móc oddychać... 

***
Hoshi Kazumi to osiemnastoletnia uczennica liceum w Nightstone. Dziewczyna dużo uwagi poświęca  nauce i rodzinie, która mieszka w Japonii. Pewnego dnia licealistka poznaje romantycznego i wrażliwego mężczyznę, który okazuje się być jej nauczycielem i którego obecność sprawia, że w bohaterce budzą się nieodkryte dotąd uczucia. Są one na tyle silne, że para nawiązuje pełen miłości i namiętności romans, który nadaje ich życiu kolorów. Jednak powoli szczęście kochanków zostaje poddane na próbę, w której może zostać wybrany tylko jeden zwycięzca. Jak wielka może być miłość rozdartych pomiędzy dobrem ogółu - a własną radością - ludzi? Czy ich uczucie stawi czoła rzeczywistości, która podstępem zbliża ich do walki o przyszłość?

2 komentarze:

  1. Świetne!!! Nareszcie znalazłam jakąś fajną historie... Teraz tylko czekać na rozdziały. Jak tylko coś napiszesz daj znać xD

    OdpowiedzUsuń
  2. ja zajrzałam ! :D zalicz mnie do tych co się nieco interesują, bo w ogóle są bardzo ciekawscy i już xD

    OdpowiedzUsuń

Komentarze reklamujące inne blogi oraz te, które naruszają estetykę bloga, zostaną usunięte.